fbpx
800 131 484

banner mse aperol prospekti2

Správný čas vyzkoušet nejlepší alternativy v ČR - tonery MSE!

Tiskové náplně MSE tvoří samostatnou kategorii v rámci tiskových náplní, nesrovnatelnou s běžnými renovacemi. Díky mimořádným investicím do vývoje s cílem poskytnout nejlepší alternativu k originálním tonerům, zajistí tonery MSE nejen bezpečný tisk od první do poslední stránky, ale také řadu dalších benefitů:

MSE end user flyer

1. Benefit - Skvělá odměna k Vaší 1. objednávce - do 28. 6. 2019

Objednáte-li tonery MSE v min. hodnotě 4000 Kč bez DPH, můžete si vybrat jeden z následujících dárků:

aperolprosecco

Aperol + Cinzano Prosecco
v ceně 600

Nejlepší kombinace Aperolu a Cinzano Prosecca pro přípravu oblíbeného trendy drinku.  Na Vás už zbude jen obstarat si led, sodu a plátek pomeranče na ozdobu… Tak na zdraví!

nebo Dárkový poukaz Sodexo
v hodnotě 600 Kč

Skvělá poukázka, kterou můžete uplatnit pro nákup libovolného dárku nebo služby v široké partnerské síti 18000 provozoven po celé ČR. Vybrat si můžete z řady známých značek obchodů.

         

2. Benefit - Vaše organizace ušetří až 40 % nákladů 

Tonery MSE jsou vyráběny pomocí tzv. inteligentního re-inženýringu tiskové náplně, kdy jsou prázdné kazety doplněny nejmodernějšími součástkami a za využití patentovaných technologických postupů znovu naplněny. Každý toner následně projde 5krokovou kontrolou kvality a následně se dostává na trh. Ovšem za mnohem menší cenu než u originálních tonerů.

 

3. Benefit - Příroda ocení snížení dopadu na živ. prostředí o 51 %

Každou vteřinu skončí na skládce po celém světě 11 tiskových náplní, ročně to pak dělá neuvěřitelných 350 milionů kusů. Přechodem na ekologické tonery MSE snížíte množství odpadu a významným způsobem ušetříte neobnovitelné přírodní zdroje. 

Čím tedy teď máte začít?

Je to jednoduché, kontaktujte nás pomocí formuláře níže, anebo volejte zákaznický servis Print Partners na telefonním čísle 800 131 484. Stačí nám jen sdělit typ tiskárny, který používáte, a my pro Vás připravíme nezávaznou cenovou nabídku a jen na Vás bude, zda se rozhodnete objednat.

 

Akce platí od 23. 5. 2019, vztahuje se výhradně na nové zákazníky, kteří u nás objednají MSE vůbec poprvé. Platí do rozdání všech dárků, nejpozději však do 28. 6. 2019. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Požadovaná hodnota obj. MSE je uvedena bez DPH.

 

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup