fbpx

UDRŽITELNĚ S TONERY NASHUA Green Range 

Rozmazlete se dobrotami k tonerům MSE a NASHUA Green Range 

Příprava na letošní tuh ou zimu bude ve znamení ZATEPLOVÁNÍ. Zateplete dům, byt, chatu a pak se rozmazlete dobrotami za poukazy k nákupu tonerů MSE nebo NASHUA Green Range. Zateplit sebe bude tak mnohem příjemnější.   

Získejte od​měnu k nákupu 
tonerů MSE nebo NASHUA Green Range do tiskáren všech značek

Jak získat odměnu?

Nakupte tonery NASHUA Green Range nebo  tonery  MSE  a získejte odměnu: dárkové poukazy do obchodů s potravinami. Za každých 6.000 Kč bez DPH získáte poukaz v hodnotě 500 Kč. Vyberte si z těchto obchodů: Albert, Billa, Global Wines, Grizly, Marks&Spencer, Rohlík, Sklizeno nebo Starbucks.

Můžete také dát přednost dárkovým poukazům na IT zboží podle vašeho výběru v našem e-shopu ITaTISK.cz s více než 40.000 produkty.  

Následující tabulka není optimalizována pro Vaše zobrazení, prosím jukněte na to z počítače. Děkujeme

POZOR: pro získání odměny je nutné při objednávce uvést kód NASHUA a výběr obchodu, do kterého chcete dárkové poukazy, jinak nemůže být odměna vydána. 

Pošlete mi nabídku tonerů NASHUA Green Range

Jak objednat tonery?

  • Telefonicky - poradíme Vám se správným výběrem na zelené lince 800 131 484
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • e-shop: ITaTISK.cz
  • nebo si vyžádejte cenovou nabídku pomocí jednoduchého formuláře. Můžete tak snadno porovnat své současné náklady na kancelářský tisk naší nabídkou tonerů NASHUA Green Range.

Kontaktujte mě s nabídkou tonerů NASHUA Green Range!

Děkuji! Vaše zpráva byla odeslána.
Nelze odeslat vaši zprávu. Prosím, zkontrolujte ji a zkuste to znovu.

Prevence klimatických změn? 
Například tisk s nejudržitelnějšími tonery NASHUA Green Range

Jsme si vědomi své odpovědnosti za budoucnost naší planety. Proto přinášíme exkluzivně do České republiky nejudržitelnější tiskové náplně NASHUA Green Range. Kazety, které pro Vás vybrali a otestovali odborníci značky s více jak 170-letou historií. 

NASHUA Green Range jsou tiskové náplně 100 % vyráběné znovu-použitím.
100 % vyrobené nejlepšími evropskými výrobci podle evropských norem.

NASHUA Green Rangle to myslí s udržitelností vážně

To, že to NASHUA Green Rangle myslí s udržitelností své produkce vážně, dokládají následující certifikace, které mají všechny výrobní linky, na které vznikají tiskové náplně této značky:

ISO 14001:2015

Nezávislé autority ověřily, že závody vyrábějící tiskové náplně NASHUA Green Range adoptovaly politiku environmentálního managementu dle normy ISO 14 001 a trvale monitorují a minimalizují dopad na životní prostředí.

NORDIC SWAN

Nordic Swan ekolabel dokládá, že tonery NASHUA Green Range byly navrženy jako udržitelné řešení, poté co byl posouzen dopad celého životního cyklu produktu na životní prostředí.

STANDARDY WEEE

WEEE - Waste Electrical and Electronic Equipment Regulation je evropskou normou upravující, jakým způsobem je nakládáno s výrobky na konci jejich životního cyklu a která podporuje znovu-použití a recyklaci.  NASHUA Green Range produkty jsou vyráběny v souladu s touto nornou.

* Nabídka platí do 30. 10. 2022 nebo do rozdání všech připravených poukazů a platí pro nákup tiskových náplní NASHUA Green Range a tonerů MSE. Maximálně 6 poukázek na jednoho zákazníka. Hodnota dárkových poukazů se kombinuje podle výše objednávky bez DPH. 

Pro získání odměny k nákupu je nutné při objednávce uvést kód NASHUA a značku vybraného poukazu, jinak nemůže být odměna vydána. 
Poukazy budou zaslány nejpozději do dvou týdnů po skončení akce.   

Více informací k akcím zde

Pošleme Vám nabídku tiskových náplní NASHUA Green Range

Naši specialisté na firemní tisk Vám rádi připraví nezávaznou nabídku tonerů NASHUA Green Range na míru podle Vašich potřeb a potřeb Vašich tiskáren. Snadno ji pak porovnáte se svými současnými tiskovými náklady. 

Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na zákaznickou linku 800 131 484.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup