fbpx

Udělejte něco opravdového pro ekologii! Používejte NAT Paper!

Představujeme vám nejudržitelnější papír NAT Paper v přírodní barvě vyrobený z vláken cukrové třtiny - odpadu při výrobě třtinového cukru. A přitom s vlastnostmi srovnatelnými se standardními papíry. 

Vzorek papíru zdarma

Už žádné kácení stromů kvůli papíru!

Kácení stromů a používání bělících chemikáliích kvůli výrobě papíru je eticky problematické a ekologicky nezodpovědné. Zvlášť, když máme k dispozici jiné, mnohem lepší možnosti. Například NAT Paper - papír vyrobený z vláken cukrové třtiny - odpadu při výrobě třtinového cukru (a rumu), který by se jinak spálil.  

Pošlete mi cenu papíru

Společně můžeme zastavit pokácení 1,5 miliard stromů každý rok kvůli výrobě papíru a přispět tak k udržitelnému vývoji na celém světě.

Mimořádná péče o životní prostředí a trvalou udržitelnost 

Výrobce NAT Paper, argentinská společnost Ledesma, získala následující ocenění a certifikace: 

Minimální stopa CO2

Výrobek s nízkým dopadem na životní prostředí

Vyrobeno podle certifikace ISO 9001

Vyrobeno podle certifikace ISO 14001

Vyrobeno bez chemikálií.

Nevybrali jste si?

Podívejte se na naši nabídku kancelářského papíru. Máte jiné požadavky na formát, gramáž či kvalitu papíru? Sdělte nám prosím několik základních informací a my pro Vás připravíme konkrétní nabídku. Případně nám zavolejte na 800 131 848 nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte Vaše požadavky na papír nebo rovnou označení papíru a jeho předpokládané měsíční odběry. Pokud nyní nemáte tyto údaje připravené, můžete je probrat až s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.

Neplatný vstup


(*) Označuje povinná pole
,