800 131 484

Nakupujete tonery tam,  kde získáte nejvíce výhod!

Odměna na dobroty za nákup tonerů MSE - poukazy do obchodů Albert, Billa nebo Lidl podle Vašeho výběru + BONUS na 1.000 Kč za 1. objednávku!

K 1. objednávce tiskových náplní MSE získáte bonus 1.000 Kč!

Nakupujte tiskové náplně do vašich tiskáren tam, kde získáte nejvíce výhod. Kromě  7 výhod nákupů u Print Partners získáte k nákupu tonerů MSE do tiskáren všech značek navíc odměnu: dárkové poukazy do tří nejrozšířenějších obchodů s potravinami, protože jejich pobočky jsou otevřené i v těchto dnech. 

Pokud u nás nakoupíte poprvé, získáte k 1. objednávce tiskových náplní MSE v minimální výši 6.000 Kč bez DPH BONUS: dárkový poukaz na 1.000 do obchodu Albert, Billa nebo Lidl podle vašeho výběru.  

Získat nabídku

Jak získat odměnu?

K objednávce tiskových náplní MSE nad 6000 Kč bez DPH získáte dárkovou poukázku Albert, Billa nebo Lidl podle svého výběru v hodnotě 500 Kč + BONUS za 1. objednávku: dárkový poukaz na 1.000 Kč!

Nezapomeňte uvést svůj výběr v objednávce. Kolik poukázek získáte záleží jen na výši Vaší objednávky. 
Poukazy budou přiloženy k Vašemu zboží.  

Chci více informací o nabídce

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Naši specialisté na tisk se Vám ozvou v nejkratším možném termínu.
Nelze odeslat Vaši zprávu. Prosíme, zkontrolujte odesílání a zkuste to znovu.

Tonery MSE - nejlepší volba hned po originálu

Samostatná kvalitativní kategorie tonerů

Ani originální náplň za nejvyšší cenu, ani běžná renovovaná či alternativní kazeta, kterých je na trhu spousta. A už vůbec ne čínský klon. Tonerové kazety MSE tvoří samostatnou kvalitativní kategorii tiskových náplní vyráběných technologií Intelligent Reingeneering. Na 4 desítky vlastních patentovaných technologií spolehlivě eliminují nejčastější problémy, se kterými se můžete setkat u běžných neoriginálních tonerů:

  1. konec šmouhám na výtiscích
  2. konec nižší výtěžnosti,
  3. konec nechtěnému úniku toneru ,
  4. nadstandardní 3letou záruku na toner i tiskárnu,
Více o značce MSE

Tonery pro tiskárny značek HP, Brother, Canon, Dell, Epson, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Panasonic, Sharp, Toshiba, Xerox a dalších,

Zobrazit reference

Vyžádejte si individuální nabídku tiskových náplní MSE

Naši specialisté Vám rádi připraví nabídku MSE - tonerů jako žádných jiných, na míru podle Vašich potřeb a typu tiskáren. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na Zákaznické centrum na telefonní lince: 800 131 484.

:

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

* Nabídka platí do 7. 2. 2021 nebo do rozdání všech připravených poukazů a platí pouze pro nákup tiskových náplní MSE. Maximální hodnota poukázek získaných jedním zákazníkem je 4.000 Kč. Pro získání odměny k nákupu je nutné uvést název poukázky (Albert, Billa nebo Lidl) ve Vaší objednávce. 
Bonus za 1. objednávku tonerů MSE v minimální hodnotě 6.000 Kč bez DPH ve formě poukázky Albert, Billa nebo Lidl na 1.000 Kč získává zákazník, který nakupuje u Print Partners poprvé. Tato nabídka platí pouze do vyčerpání zásob poukázek. 
Nabídka odměn se může měnit v závislosti na dostupnosti. 
Více informací k akcím zde