800 131 484

LETOS V LÉTĚ

Provoňte si kancelář s tonery MSE

Poznejte tiskové náplně MSE všemi smysly 

I když si u tiskových náplní vůni neužijeme, můžeme si užít syté barvy. U alternativních tiskových náplní nejsou barvy obvykle dostatečně kvalitní, ale to není případ tonerů MSE, kde je výborná kvalita barevného tisku zajištěna díky 34 unikátním patentovaným technologiím.

Důležitost barev

Kvalitní výsledky u barevného tisku nejsou u alternativních tiskových náplní samozřejmost. Přitom v obchodních dokumentech je barva používána k získání pozornosti, formování názoru čtenáře i udržení loajality zákazníků. 69 % lidí lépe porozumí novým myšlenkám a 76 % čtenářů lépe vyhledává informace, jsou-li prezentovány v barvě. 

Bez kompromisu v kvalitě

Barevný tisk je 4–6× dražší než monochromatický, proto je spíše než omezovat barvu vhodné hledat ekonomičtější cesty tisku bez výrazných kompromisů v kvalitě, Takové řešení přináší právě MSE - toner jako žádný jinýVýrobce právě pro barevné náplně vyvinul soubor výrobních technologií Advanced Color Technologies, které stojí za mimořádnou kvalitou barevných tiskových náplní MSE. A při tom tyto inovativní tonery umožňují  ušetřit až 41 % nákladů,

Chci ušetřit 41 % s tonery MSE

Provoňte si kancelář nebo domov

Nakupte MSE - tonery jako žádné jiné a získejte odměnu: dárkové karty do parfumerie Marionnaud nebo drogerie DM podle Vašeho výběru.  

Za objednávku nad Získáte dárkovou kartu v hodnotě
3 000 Kč bez DPH 200 Kč
6 000 Kč bez DPH 500 Kč
8 000 Kč bez DPH 700 Kč
za dalších 2 000 Kč bez DPH + další karta na 200 Kč

Pro získání odměny uveďte v objednávce kód podle Vaší preference odměny: VŮNĚ Marionnaud nebo VŮNĚ DM.

Pošlete mi nabídku

Vyberte si odměnu ke svému nákupu například z letošních trendy voňavých novinek na léto:

Calvin Klein Eternity Summer 2020

Parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Summer 2020 je čerstvá pikantní vůně pro moderní ženu. Je jiskřivá jako slunce – proto se nejúžasněji rozvíjí v létě, od oroseného rána až do malebného večera.

Jil Sander Sun Summer Edition 2020

Sáhněte po vůni jako vystřižené z katalogu cestovní kanceláře! Je jí pižmově-květinová dámská toaletní voda Jil Sander Sun Summer Edition 2020, která vypadá jako sluncem prozářená pláž obklopená nekonečnou modří moře a oblohy…

* Nabídka platí od 4. 6. do 30. 6. 2020 nebo do rozdání všech připravených poukazů a platí pro nákup tiskových náplní MSE. Maximálně 8 poukázek na jednoho zákazníka. Hodnota dárkové karty se kombinuje podle výše objednávky bez DPH. 
Pro získání odměny k nákupu je nutné uvést kód: VŮNĚ a Váš výběr odměny, jinak nebude odměna vydána. 
Více informací k akcím zde

Pošleme Vám nabídku tiskových náplní MSE

Naši specialisté Vám rádi připraví nabídku MSE - tonerů jako žádných jiných na míru. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na zákaznickou linku 800 131 484.

Vyberte varianty tonerů, které chcete do nabídky zařadit:
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte označení tonerů nebo tiskáren, do kterých je potřebujete a alespoň odhad Vaší měsíční spotřeby těchto tonerů. Pokud nemáte všechny tyto údaje připravené, můžete je probrat s naším specialistou, který Vás bude kontaktovat.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.

Uživatel uděluje firmě Print Partners s.r.o. výslovný souhlas s používáním a uchováním osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup