fbpx

TONERY NASHUA Green Range S ODMĚNOU

Sportujte s odměnou 
k tonerům NASHUA Green Range

Nakupte tonery NASHUA Green Range a získejte odměnu: dárkové karty do sportovních obchodů! Kdy jindy se věnovat sportu než právě teď!

Do nového roku se zdravým životním stylem!

Doplňte si svojí sportovní výbavu!

Meteorologové hlásí, že napadne sníh a tak jsme si řekli, že by se Vám hodily poukazy na sportovní vybavení. Můžete je využít na doplnění svého vybavení na lyže nebo třeba na oblečení do fitka či jiné sporty pro případ, že by to s tím sněhem nebylo tak žhavé. Vyberte si!

Nakupte tonery NASHUA Green Range v hodnotě 6.000 Kč bez DPH a získejte odměnu: dárkovou kartu do obchodů A3, AlpinePro,  Decathlon nebo Sportisimo v hodnotě 500 Kč  podle vašeho výběru. 

Pro získání odměny uveďte v objednávce kód SPORT a vybraný obchod. Kolik poukázek získáte záleží na výši Vaší objednávky. 

Pošlete mi nabídku

Jak objednat?

  • telefonicky: 800 131 484,
  • e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • ,na našem zbrusu novém e-shopu:   www.ITaTISK.cz
  • nebo si vyžádejte cenovou nabídku pomocí jednoduchého formuláře:

Chci individuální nabídku tonerů NASHUA Green Range

Děkuji! Vaše zpráva byla odeslána.
Nelze odeslat vaši zprávu. Opravte chyby a zkuste to znovu.

Nejudržitelnější tiskové náplně NASHUA Green Range

Tiskové náplně NASHUA Green Range jsou vyráběny metodou inteligentního re-engineeringu. Jsou pečlivě zkontrolovány na vstupu, šetrně rozebrány a vyčištěny. Nahrazeny jsou všechny zásadní komponenty, které se podílejí na tisku, jako například optický válec. Zachováno je především tělo kazety.

Kvalita a spolehlivost náplní NASHUA Green Range

Všechny reman kazety NASHUA Green Range jsou vyráběné v souladu s následujícími standardy:

ISO 9001

Všechny výrobní linky, na kterých se vyrábějí kazety NASHUA Green Range, mají zaveden management jakosti, který byl certifikován nezávislou autoritou.

VÝTĚŽNOST

Výtěžnost (počet stránek vytištěných tiskovou náplní) je testována v souladu s metodami udanými ISO normou pro monochromatické (19752) a barevné kazety (19798).

TESTOVÁNÍ

Výrobky splňují požadavky a standardy testování německé normy pro výrobu znovu-použitých tiskových náplní. Konkrétně DIN 33870-1 a DIN 33870-2.

TESTOVÁNÍ

Zaměstnanci výrobních linek byli proškolení a certifikováni v používání standardních testovacích metod a používají k tomu odpovídající vybavení.

STANDARDY

Výrobci kazet NASHUA Green Range jsou členy evropské asociace renovátorů a plní společenské, environmentální a kvalitativní standardy dané touto asociací.

Nechte si zpracovat nabídku

* Nabídka platí do 31. 1. 2023 nebo do rozdání všech připravených dárkových karet a platí pro nákup tiskových náplní NASHUA Green Range. Maximálně 6 poukázek na jednoho zákazníka. Hodnota dárkové karty se kombinuje podle výše objednávky bez DPH. 
Pro získání odměny k nákupu je nutné uvést v objednávce kód: SPORT a výběr poukázky, jinak nebude odměna vydána. 
Odměny rozesíláme nejpozději do 2 týdnů po skončení akce. 
Více informací k akcím zde

Pošleme Vám nabídku tiskových náplní NASHUA Green Range

Naši specialisté Vám rádi připraví nezávaznou nabídku tonerů NASHUA Green Range do tiskáren všech značek pro porovnání s Vašimi současnými podmínkami. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na Zákaznické centrum na telefonním čísle 800 131 484.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup