fbpx

Odměna k nákup​u tonerů NASHUA Green Range

Na vánoční pečení s poukazy 
za tonery NASHUA Green Range

Přidali jsme ještě více dárkových poukazů k nákupu tonerů NASHUA Green Range - aby pečení vánoční cukroví bylo o něco snažší!

Získejte odměny k tonerům NASHUA Green Range

Nejvyšší čas začít péct vánoční cukroví. Nebo alespoň plánovat, do kterých druhů se letos pustíte. A pozvěte přátele, protože s nimi se peče mnohem veseleji. To máme osobně vyzkoušeno! 

Přidáváme k odměnám k nákupu nejudržitelnějších  tonerů 
NASHUA Green Range do tiskáren všech značek další poukazy do obchodů s potravinami.  ale pozor, tato nabídka platí pouze do konce tohoto týdne! Neodkládejte proto vaší objednávku. 

Stále platí možnost vybrat si i další poukazy z naší nabídky odměn, poukazy OMV nebo elektronickou dálniční známku. 

Pošlete mi nabídku tonerů

Tonery NASHUA Green Range můžete také objednat přímo na našem e-shopu ITaTISK.cz. 

Pokud víte, které tonery tonery NASHUA Green Range potřebujete, můžete je objednat přímo na našem e-shopu ITaTISK.cz. Do poznámky uveďte výběr vaší odměny. 

Objednat tonery NASHUA Green Range

Jak získat odměnu?

K objednávce nejudržitelnějších tiskových náplní NASHUA Green Range, 100% vyrobených v EU,  nad 6000 Kč bez DPH získáte dárkovou poukázku na 500 Kč. Kolik poukázek získáte, záleží jen na výši Vaší objednávky. 

K objednávce nad 15.000 Kč bez DPH v rámci jedné faktury můžete získat dálniční známku na rok 2024 pro osobní automobil v hodnotě 1.500 Kč.* V tomto případě musíte váš nákup po obdržení faktury registrovat ZDE. Množství dostupných známek je ovšem omezeno, s nákupem proto příliš neotálejte. 

Pro získání odměny nezapomeňte v objednávce, ať už telefonicky nebo na e-shopu ITaTISK.cz v poznámce uvést speciální kód: Vánoce23 a vybranou odměnu. 

Chci nabídku tonerů

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Naši specialisté na tisk se Vám ozvou v nejkratším možném termínu.
Nelze odeslat Vaši zprávu. Prosíme zkuste to znovu.

Přehled všech odměn

Pouze tento týden poukazy do obchodů s potravinami: 

Chci individuální nabídku

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Naši specialisté na tisk se Vám ozvou v nejkratším možném termínu.
Nelze odeslat Vaši zprávu. Prosíme, zkontrolujte odesílání a zkuste to znovu.

Vyžádejte si individuální nabídku tiskových náplní NASHUA Green Range

Naši specialisté Vám rádi připraví nabídku nejudržitelnějších tonerů NASHUA Green Range na míru podle Vašich potřeb a typu tiskáren. Prosíme vyplňte formulář nebo nám zavolejte na Zákaznické centrum na telefonní lince:  800 131 484.

:

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

* Nabídka platí do 23. 12. 2023 nebo do rozdání všech připravených poukazů a platí pro nákup tiskových náplní NASHUA Green Range. Maximální hodnota poukázek na jednoho zákazníka je 6.000 Kč. Hodnota dárkové karty nebo poukázky se kombinuje podle výše objednávky bez DPH. Pro získání odměny k nákupu je nutné uvést kód: Vánoce23 a výběr odměny.

Odměna dálniční známka: Platí pouze pro elektronické dálniční známky na rok 2024 s počátkem platnosti nejpozději do 31. 3. 2024.
Pro získání dálniční známky na rok 2024 je nutné vyplnit formulář ZDE nejpozději do 5 dnů po obdržení faktury za nákup tiskových náplní NASHUA Green Range a uvést SPZ auta, pro které bude dálniční známka uplatněna. Zákazník musí formulář vyplnit osobně a odpovídá za správné vyplnění SPZ. Pořadatel akce, společnost Print Partners, není odpovědná za důsledky chyb vzniklých chybným zadáním údajů do registračního formuláře nebo v důsledků chyb na prodejním portálu dálničních známek edalnice.cz. 

Nabídka odměn se může měnit v závislosti na dostupnosti. Více informací k akcím zde