fbpx
800 131 484

DOCUWARE - DIGITALIZACE FAKTUR

Moderní zpracování faktur splní všechna vaše přání!

Představte si... všechna data z faktur vytěžena mávnutím kouzelného proutku. 

Digitální zpracování faktur s DocuWare

Zbavte sebe i svůj tým rutinní práce. Zpracujte faktury s využitím automatizovaného inteligentního vytěžování faktur a bezpečně jí uložte tak, abyste jí měli kdykoliv po ruce. Zautomatizujte oběh dokladů při jejich schvalování, zapojte přednastavený proces pro automatizované schvalování pravidelných plateb nebo schvalujte faktury proti objednávkám a příjemkám. 

Snadno jako mávnutím kouzelného proutku...

Moderní zpracování faktur splní všechna vaše přání

To musíte vidět: on-line představení document management systému DocuWare. 
S živou ukázkou inteligentního vytěžování faktur a automatizací oběhu jejich schvalování, digitalizace personálních složek a procesů a fungování elektronických podpisů v praxi.

Zaregistrujte se na webinář zdarma a nezávazně!

KDY?
Čtvrtek 9. 3. 2023 od 14 hod. 
nebo 
Čtvrtek 16. 3. 2023 od 14 hod. 


Digitalizace faktur
- Jak umělá inteligence vytěžuje faktury jako mávnutím kouzelného proutku a vy už je nemusíte opisovat 
- Jak zdigitalizujeme oběh dokladů při schvalování
- Jak schválíme faktury kdykoliv a odkudkoliv
- Jak zautomatizujeme párování dokladů (objednávka-příjemka-faktura) a díky tomu zautomatizujeme i schvalování  
- Jak proměníte dlouhé prohledávání papírových faktur v rychle full-textové vyhledání. 

Webináře se uskuteční prostřednictvím Zoom. Link na webináře dostanete e-mailem nejpozději den před konáním. 

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.

Inteligentní indexování "datluje" místo vás

Zachyťte přicházející faktury inteligentní indexací. Zajistěte centrální, bezpečné místo pro každou fakturu tak, aby všechna data byla okamžitě k dispozici. Nechte DMS zajistit oběh dokladů při schvalování a nebo schvalujte faktury automaticky podle dodavatelů, částek a čísel účtů.

Zkraťte, zjednodušte, zautomatizujte...

Zbavte se papíru a manuálního zadávání dat

Jediná věc horší než hromady papírů je ruční zadávání dat z těchto hromad. S automatickým vytěžováním dat z faktur pomocí funkce Intelligent Indexing si ušetříte "datlování". DocuWare využívá umělou inteligenci, která se učí číst vaše faktury. Po několika cyklech DMS sám vytěží všechny základní údaje faktury.  DW využívá více je 600 tisíc uživatelů na světě!

Automatizujte schvalování, řiďte oběh dokladů

Nastavte automatické schvalování faktur podle částek, dodavatelů nebo jiných ukazatelů. Nebo nastavte digitální proces, který sám pošle faktury k manažerům na schválení. Elegantně vyřešte výjimky, aby se žádná faktura nezatoulala. 

Zásadně zkraťte přípravu na audit

Audity jsou nevyhnutelné, ale nemusí nutně znamenat velkou ztrátu času. Přestaňte se stresovat vyhledáváním dokumentů. Přestaňte se stresovat vyhledáváním faktur a dodejte je připravené, bezpečně archivované a přístupné pouze osobám k tomu určeným. 

DOMLUVIT ON-LINE DEMO

Zdigitalizujte a zautomatizujte zpracování faktur

Zachyťte přicházející faktury inteligentní indexací. Zajistěte centrální, bezpečné místo pro každou fakturu tak, aby všechna data byla okamžitě k dispozici. Nechte DMS zajistit oběh dokladů při schvalování a nebo schvalujte faktury automaticky podle dodavatelů, částek a čísel účtů.

1. Vytěžení dat faktury
Inteligentně zaindexujte všechny došlé faktury

Výkon našeho řešení začíná inteligentní indexací - automaticky učenlivého systému, který rozumí a získá data z kterékoliv faktury. Toto rozhodující označování dat je základ celého řešení, protože správné načtení faktury řídí kompletní proces zpracování faktur. Inteligentní indexace DocuWare nahrazuje vkládání dat, které je náchylné k chybám a je časově náročné. Automaticky vytěžená data samozřejmě přenesete do vašeho účetnictví, ERP a podobně.

DocuWare je potřeba vidět na vlastní oči. Vyberte si jak!

Individuální konzultace

DocuWare vám rádi představíme u nás, zatímco si vychutnáte kávu, nebo se setkáme online (Teams, Zoom, Skype,...) a my vám předvedeme, jak DocuWare funguje v praxi. 

Vyplňte prosím formulář níže nebo zavolejte náš Zákaznický servis na zelenou linku 800 131 484. Obratem se vám ozveme a domluvíme se na termínu a způsobu prezentace. 

Děkuji! Vaše zpráva byla odeslána.
Nelze odeslat vaši zprávu. Opravte chyby a zkuste to znovu.

Webinář

Nebo by vám na začátek vyhovoval více webinář? Vyberte si jeden z mnoha termínů a registrujte se zdarma a nezávazně.

TERMÍNY WEBINÁŘŮ

Prezentace o vytěžování faktur na míru vaší společnosti

Nabízíme Vám zdarma prezentaci digitalizace faktur na míru Vaší společnosti. Předvedeme vašemu managementu, ekonomickému řediteli či ředitelce nebo kolegům z finančnímu oddělení, jak může Document Management Systém DocuWare fungovat pro vaše konkrétní potřeby a ušetřit vám spoustu času díky odstranění rutinní práce při zadávání faktur a automatizaci schvalování faktur. 

Více o prezentaci na míru