fbpx
800 131 484

WEBINÁŘ: DIGITALIZACE FIRMY

Zjistěte jak na digitální transformaci firmy

Ušetřete čas vašim lidem a zbavte jej rutinní práce, aby měli šanci soustředit se na podstatu vašeho podnikání. Digitalizujte, zabezpečte a pracujte s firemními dokumenty a následně optimalizujte a automatizujte firemní procesy s document management softwarem DocuWare. ​Posuňte vaší produktivitu na novou úroveň. To vše vám ukážeme na webináři zdarma a nezávazně ve čtvrtek 29. června 2023.

Smart Document Control

Přijďte se podívat na PLATFORMU PRO DIGITALIZACI FIRMY DMS DocuWare. Ne na nástroj na vytěžování dat z faktur, ne na digitální archiv, ne na digitální podpisy, ne na workflow. Ale na všechno dohromady. Na platformu pro digitalizaci, která tohle všechno má, ale klidně s ní můžete začít řešit jen to, co potřebujete právě teď a na co máte kapacitu. A víte, že máte připravený základ pro digitalizaci toho, co budete potřebovat za měsíc nebo za rok. 

K vašim datům se nikdo nedostane

Údaje o zákaznících, důvěrné záznamy o zaměstnancích, informace o produktech a zápisy o financích. Úkolem softwaru pro správu dokumentů je tyto citlivé údaje střežit jako oko v hlavě, zabránit jejich zneužití nebo ztrátě.  DocuWare zvládá ochranu na jedničku tak, že: 

  • umožňuje definovat přístupová práva,
  • odděluje backend od dat zákazníků,
  • zálohuje v zabezpečených datových centrech v Evropě,
  • šifruje pomocí šifrovacího standardu AES, který používá vláda USA pro dokumenty s nejvyšším stupněm utajení.

Nakonec to nejdůležitější: pracovat s DocuWare zvládne i malé dítě

Pro zákazníka je to příjemný pocit. Pro výrobce softwaru DocuWare je ale uživatelská přívětivost výsledkem důkladného měření a testování.  Abyste se vám s ním příjemně pracovalo, DocuWare vás provází na každém kroku jasnými pokyny. A k tomu se snaží minimalizovat:

  • počet kliknutí potřebných k dokončení procesu,
  • čas nutný k dokončení úkolu,
  • dobu, než se zákazník naučí používat novou funkci

DocuWare vám zkrátka ušetří spoustu práce i času. Už žádné běhání s papíry z kanceláře do kanceláře. Už žádné datlování faktur. A pokud vám papír bude přece jen někdy chybět, klidně si nějakou stránku vytiskněte jen tak pro radost.

Řekněte si o DocuWare demo zdarma

DocuWare je potřeba vidět na vlastní oči.