fbpx

PRŮVODCE: DIGITALIZACE

Digitalizujte firemní “lejstra”. 
Nervy, ruce i nohy vám poděkují!

Ruční zpracování firemních dokumentů je práce na dlouhé hodiny. Jestli vás to baví, proč ne. Rádi byste ten čas využili líp? Od toho je tu digitalizace.  

9 důvodů, proč je digitalizace pro firmu požehnáním.

Tak třeba faktury. Vezmete každou do ruky, laskavě k ní pohovoříte a po pečlivém zpracování ji odnesete schvalovateli o dvě patra výš. Krásné, jenže vám nezbyde čas na nic jiného. Ale digitální schvalování dokumentů, to je jiná káva! Bleskurychlé, osvěžující ristretto. Řeknu vám 9 důvodů, proč vám zachutná. 

1. Pracovat s DocuWare zvládne i malé dítě

Pro zákazníka je to příjemný pocit. Pro výrobce softwaru DocuWare je ale uživatelská přívětivost výsledkem důkladného měření a testování.  Abyste se vám s ním příjemně pracovalo, DocuWare vás provází na každém kroku jasnými pokyny. A k tomu se snaží minimalizovat:

  • počet kliknutí potřebných k dokončení procesu,
  • čas nutný k dokončení úkolu,
  • dobu, než se zákazník naučí používat novou funkci

3. K vašim datům se nikdo nedostane

Údaje o zákaznících, důvěrné záznamy o zaměstnancích, informace o produktech a zápisy o financích. Úkolem softwaru pro správu dokumentů je tyto citlivé údaje střežit jako oko v hlavě, zabránit jejich zneužití nebo ztrátě.  DocuWare zvládá ochranu na jedničku tak, že: 

  • umožňuje definovat přístupová práva,
  • odděluje backend od dat zákazníků,
  • zálohuje v zabezpečených datových centrech v Evropě,
  • šifruje pomocí šifrovacího standardu AES, který používá vláda USA pro dokumenty s nejvyšším stupněm utajení.

DocuWare vám zkrátka ušetří spoustu práce i času. Už žádné běhání s papíry z kanceláře do kanceláře. Už žádné datlování faktur. A pokud vám papír bude přece jen někdy chybět, klidně si nějakou stránku vytiskněte jen tak pro radost.

Řekněte si o DocuWare demo zdarma

DocuWare je potřeba vidět na vlastní oči.