800 131 484

Velikonocni hody banner

Dopřejte si Velikonoční hody 

Letošní Velikonoce budou spíše rodinné, v kruhu nejbližších. O to více si je můžeme užít s dobrým jídlem a pitím. K tomu Vám rádi přispějeme poukazy do největších obchodů s potravinami, které budou na Velikonoční hody dobře zásobeny. K nákupu MSE - tonerů jako žádných jiných, získejte poukazy do prodejen Albert, Billa nebo Globus.

Správný čas vyzkoušet tonery MSE!

Tiskové náplně MSE tvoří samostatnou kategorii v rámci tiskových náplní, nesrovnatelnou s běžnými renovacemi. Díky mimořádným investicím do vývoje s cílem poskytnout nejlepší alternativu k originálním tonerům, zajistí tonery MSE nejen bezpečný tisk od první do poslední stránky v tiskárnách všech značek, ale také řadu dalších výhod:

MSE end user flyer

1. výhoda: odměna k Vaší objednávce: poukázky ve výši 500 Kč za každých 5000 Kč (bez DPH), které odeberete ve spotřebním materiálu MSE. Vyberte si:

logo Globus podklad Logo Albert kruh Logo Billa

Čím vyšší je Vaše objednávka, tím více poukazů dostanete, a to až do hodnoty ve výši 4.000 Kč. Výběr obchodu je jen na Vás! Prosíme, uveďte do Vaší objednávky, zda si přejete dostat poukazy do obchodu Albert, Billa nebo Globus.

         

2. výhoda: Vaše firma ušetří až 30 % nákladů na tisk

Tonery MSE jsou vyráběny pomocí tzv. inteligentního re-inženýringu tiskové náplně, kdy jsou prázdné kazety doplněny nejmodernějšími součástkami a za využití patentovaných technologických postupů znovu naplněny. Každý toner následně projde 5krokovou kontrolou kvality a následně se dostává na trh. Ovšem za mnohem menší cenu než u originálních tonerů.

 

3. výhoda: příroda ocení snížení dopadu na životní prostředí o 51 %

Každou vteřinu skončí na skládce po celém světě 11 tiskových náplní, ročně to pak dělá neuvěřitelných 350 milionů kusů. Přechodem na ekologické tonery MSE snížíte množství odpadu a významným způsobem ušetříte neobnovitelné přírodní zdroje. 

Jak objednat? 

- kontaktujte nás pomocí formuláře níže,

- volejte zákaznický servis Print Partners na telefonním čísle 800 131 484. Stačí nám jen sdělit typ tiskárny, který používáte, a my Vám rádi poradíme s výběrem správných tiskových náplní nebo připravíme nabídku,

- nebo nakupte přímo na e-shopu Print Partners www.obchod.printpartners.cz

 

Akce platí na objednávky učiněné do 12. 4. 2020 nebo do rozdání všech odměn. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Potřebná hodnota objednávky MSE pro získání odměny je uvedena bez DPH. Maximální hodnota odměny pro jeden subjekt je 4.000 Kč v poukázkách. 

 

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup