800 131 484

Velikonocni hody banner

Ještě není pozdě na nákupy ani na perníčky!

Maminky vždy říkávaly, že perníčky se musí péct alespoň měsíc předem, jinak jsou tvrdé. Ale ještě není pozdě: s naším ověřeným receptem na velikonoční perníčky, které jsou měkké do dvou dnů, to stihnete i s nákupem za poukázky do obchodů s potravinami, které od nás dostanete k nákupu MSE - tonerů jako žádných jiných. Pouze do neděle 12. dubna 2020 platí naše nabídka odměny nebo slevy k nákupu tiskových náplní MSE pro všechny značky tiskáren. V rámci akce Velikonoční hody si do konce tohoto týdne můžete vybrat odměnu k nákupu: poukázky na potraviny do obchodů Albert, Billa nebo Globus nebo slevu 500 Kč na každou objednávku tonerů MSE za 5.000 Kč bez DPH.

Proč si vybrat tonery MSE?

Až se vedení společnosti zeptá, kde ušetříte, tonery MSE jsou řešení. S tonery MSE můžete snížit náklady na tisk až o 30 %, při zachování velmi dobré kvality tisku díky tzv. inteligentnímu re-inženýringu tiskové náplně, kdy jsou prázdné kazety doplněny nejmodernějšími součástkami a za využití patentovaných technologických postupů znovu naplněny.   

MSE end user flyer

Vyberte si odměnu k Vaší objednávce: SLEVA 500 Kč nebo poukázky ve výši 500 Kč za každých 5000 Kč (bez DPH), které odeberete ve spotřebním materiálu MSE. 

Obr loga All 500

Čím vyšší je Vaše objednávka, tím více poukazů dostanete, a to až do maximální hodnoty ve výši 4.000 Kč. Výběr odměny je jen na Vás! Prosíme, uveďte do Vaší objednávky, zda si přejete dostat poukazy do obchodu Albert, Billa nebo Globus nebo dáte přednost slevě 500 Kč za každých utracených 5.000 Kč.

         

 Obr Recept Pernicky

Jak objednat tiskové náplně? 

- kontaktujte nás pomocí formuláře níže,

- volejte zákaznický servis Print Partners na telefonním čísle 800 131 484. Stačí nám jen sdělit typ tiskárny, který používáte, a my Vám rádi poradíme s výběrem správných tiskových náplní nebo připravíme nabídku,

- nebo nakupte přímo na e-shopu Print Partners www.obchod.printpartners.cz

 

Akce platí na objednávky učiněné do 12. 4. 2020 nebo do rozdání všech odměn. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi. Potřebná hodnota objednávky MSE pro získání odměny je uvedena bez DPH. Maximální hodnota odměny pro jeden subjekt je 4.000 Kč v poukázkách nebo ve slevě 500 Kč za každých celých utracených 5.000 Kč bez DPH. 

 

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Uveďte modely tiskáren nebo typy tonerů, které používáte.

Vyžaduje se udělení souhlasu s použitím osobních údajů.


(*) Označuje povinná pole
Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup